Mastürbatör Cobra Libre  U

Mastürbatör Cobra Libre U (CLB01)

Marka : Fun Factory

Mavi&Beyaz

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Cobra Libre Mastürbatör

Mastürbasyonun erkek cinselliğinde önemi ve varlığı tartışılmaz bir olgudur. Zira ergenliğe ilk adımın atılması ile beraber erkeklerin cinsel hayatını bir ağ gibi sarar. Sonuçta gençlik yaşlarında çevre koşulları ve aile yapıları sebebi ile çoğu erkek cinselliği doya doya yaşayabileceği bir kız arkadaşa sahip olamayabilir. Bu da farklı bir boşalma yöntemi olan mastürbasyonun önemini daha da artırmaktadır. Çoğu kişi tarafından çeşitli zararları olduğu düşünülse de düzenli ölçülerde, aşırıya kaçılmadan yapılan mastürbasyonlar ergenlik döneminde gençlerin cinsel anlamda olgunlaşmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca sadece bekar erkekler tarafından değil sağlıklı bir cinsel yaşamı olan erkekler tarafından da tercih edilebilen bir yaklaşımdır.


Günümüzde ise mastürbasyon artık çeşitli seks aparatları yardımı ile yapılabilmektedir. Bu anlamda Cobra Libre Black erkekler için Avrupa'da üretilmiş olan mastürbasyon aletidir. Cobra Libre Black'in içine sokulan penis yumuşak bir silikon tarafından sıkıca sarılır ve iki güçlü motor, hassas penis başının altına yoğun titreşimler vererek en doğru yerde heyecan verici bir uyarılma sağlamaya yardımcı olur. Kişi en çok zevk alacağı titreşimleri gelişmiş ve estetik kontrol paneli ile elde edebilme rahatlığına sahiptir. Sahip olduğu iki motoru birbirinden bağımsız olarak kullanmak mümkün olduğundan farklı titreşim dalgaları yaratmak kolaydır.

Temizlenmesi çok kolay olduğu gibi tek tuşla şarj olma özelliğine de sahiptir. Erkekler için üretilmiş olan ilk vibratördür. Su geçirmezdir. İnsan vücuduna zarar verecek herhangi bir madde içermez. Üretildiği silikon tamamen doğaldır.

Cobra Libre çoklu kullanıma hizmet etmek maksadı ile üretilmiş olup kullanım talimatları uygulandığında uzun süre sağlıklı süre kullanılabilir.

Avrupa'da yok satan COBRA libre, artık Türkiye' de.

 

·         Farklı titreşim dalgaları

·         Gelişmiş ve estetik kontrol paneli

·         Birbirinden bağımsız iki motoru

·         Ergonomik ve kolay temizlenebilir tasarım

·         Kolay şarj edilebilir Click-n-Charge özelliği

 

COBRA'nın içine giren penisi, yumuşak bir silikon sıkıca sarar ve iki güçlü motor, hassas penis başının altına yoğun titreşimler vererek en doğru yerde heyecan verici bir uyarılma sağlar.

 

Ürün Detayı:

 

Renk:                          Mavi - Beyaz

Ölçüler:                       16 x 6 cm

Malzeme:                   %100 vücuda uyumlu, phthalate içermeyen, tıbbi standartta

çok yumuşak silikon

Pil:                              Şarj edilebilir

Motor:                         Çok güçlü ve sessiz

Diğer Özellikler:         %100 su geçirmez, Click-n-Charge kolay şarj edilebilme özelliği

Marka / Ülke:             Fun Factory / AlmanyaBenzer Ürünler