Solante Pigmenta Güneş Kremi 150 ml

Solante Pigmenta Güneş Kremi 150 ml (060162)

Marka : Solante
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 94,50 TL(Kdv Dahil)
İndirimli : 89,00 TL(Kdv Dahil)
* 10,83 TL 'den başlayan taksitlerle

Ciltte oluşan koyu lekeler için etkin koruma faktörlü güneş kremi.

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Solante Pigmenta Sun Care Lotion Long Acting SPF50+
Solante Pigmenta Güneş Kremi 150 ml


Tıp dilinde hiperpigmentasyon denilen cilt lekelerinin sebebi genellikle pigment hücresi olan melanositlerin ciltteki varlığına ve aktivitesine bağlıdır. Genellikle lentigo, çil, ya da melazma gibi tedavisi kozmetik ve güzel görünme kaygılarından öteye geçmeyen nedenler içeren lezyonlar olabilir.

Çiller, güneş lekeleri (lentigo), gebelik lekeleri (melasma), bazı iyi huylu cilt benleri, cilt kanseri (melanom), mantar hastalıkları, seboreik keratoz, aktinik keratoz ciltte koyu renkli lekelere neden olabilmektedir. Bu nedenle güneşe çıkmadan önce mutlaka koruyucu bir güneş kremi kullanılmalıdır.

Solante Pigmenta cilt yüzeyinde özellikle güneşin etkileriyle görülen koyu renkli lekelere karşı endike olan bir koruyucu kremdir. Ürün var olan  lekelere karşı yok edici etki göstermenin yanında yeni oluşacak lekeler üzerinde de önceden etki göstererek oluşumlarını engeller. Yağ içermeyen , non-komedojenik yapısı bulunan koruyucu krem hipoalerjenik olmasının yanında suya dayanıklı bir formülasyona sahiptir. Güneşin zararlı olan UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlendirilmiş bir koruyucu etkisi bulunmasının yanında ciltte oluşabilecek pigmentasyonları da önlemeye yardımcı olur. Özel formülasyonu sayesinde cilt üzerinde antioksidan etki gösterir. Ayrıca cildin ihtiyacı olan nemlendirme etkisiyle de dikkat çekmektedir.Benzer Ürünler