ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- İşbu Üyelik Sözleşmesi, www.eczane.com.tr (Grc Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ticaret Ltd. Şti.)'nin e-ticaret sitesine üyelik ve kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır

2- Grc Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ticaret Ltd. Şti. (GRC), sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3- www.eczane.com.tr web sitesinde üyeliğiniz kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre" ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Üyelik işlemi sırasında kullanıcılardan alınan adres ve iletişim bilgilerinin doğru olması gerekmektedir. Üye'ler, GRC'nin bu iletişim bilgilerini kullanarak telefon, sms, e-posta ve sair şekillerde iletişime geçmesine izin verildiğini kabul eder.

5- Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi doğru olarak (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

6- www.eczane.com.tr üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük veya haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman e-posta hizmetinden vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-posta içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri veya ürün ya da firma hakkında bilgilendirme içerebilir.

7- Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-posta adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

8- Üye, www.eczane.com.tr'ye üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde GRC'nin tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

9- Üye, tüm hakları GRC’ye ait olan www.eczane.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

10- www.eczane.com.tr, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı, GRC'nin www.eczane.com.tr üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

11- GRC ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.

12- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır. İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Bakırköy Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

13- Üyeler, www.eczane.com.tr’ye aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilecektir. Adres : Kızılırmak Mah. 1425 Cad. 1434 Sokak 1/A Çukurambar – Ankara Telefon: 0 312 285 23 24 Müşteri Hizmetleri : [email protected]