Nebulizatör Hikoneb Home-Type

Nebulizatör Hikoneb Home-Type (521238)

Marka : Hikoneb
Fiyat : 179,00 TL(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

İlaç ve Soğuk Buhar Solunum Cihazı

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Hikoneb Home-Type Nebulizatör


İlaç ve Soğuk Buhar Solunum Cihazı.
 

Nebulizatör nedir?
Nebulizatör içeriğinde yer alan elektronik motor sistemi ile beraber solunum alanında sorunlar yaşayan bireylerin rahat bir şekilde nefes almasını sağlayabilmek amacı ile üretilmiş olan bir medikal cihazdır. Nebulizatör içeriğinde yer alan bölümler ile beraber ilaç haznesi üzerinden gelen bir soğuk hava buharı ile beraber bireyler rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilmektedir.

Nebulizatör kimler tarafından tercih edilmelidir?
Nebulizatör kullanımı bronşit, astım, kuru öksürük ve bunun gibi bir takım sorunların giderilmesi için tercih edilmekte olan üründür. Bireylerin çok daha kısa bir zaman dilimi içinde rahat bir şekilde nefes alabilmesini sağlaması ve kullanımı ile beraber başarılı sonuçların elde edilebiliyor olduğu bir üründür.

Ultrasonik nebulizatör cihazları hakkında genel bilgiler;
Estetik bir görünüme sahip olması ile bilinmekte olan nebulizatör ile beraber kaliteli bir ürün olması, sessiz bir şekilde kullanılabiliyor olması sağlanmakta olan solunum cihazıdır.

Tercih edilecek olan nebulizatörler ile beraber oda nemlendirme, solunum ve havanın nemlendirme işlemlerini sağlıyor olması, ilaç nebulizasyonu bulunan bölüm içeriğinde yer alan ilacın rahat bir şekilde soğuk buhar şeklinde kullanımı ile beraber bireylerin rahat bir şekilde nefes alması ve solunum yollarında yer alan sorunların giderilmesini sağlamaktadır. Spesifik bir yapıya sahip olması ile düşünülmekte olan non-spesifik akciğer hastalıkları ile beraber bronşiyal astım sorunlarının giderilmesi için akut ya da kronik bir hale gelmiş olan bronşit sorunlarının giderilmesi için, pnomioni ya da bunun gibi sorunların giderilmesi için bireyler nebulizatör tercih eder.

Nebulizatörler nasıl tercih edilmelidir?
Nebulizatör kullanımı solunum yollarında sorun yaşayan bireyler tarafından tercih edilmekte olan ürünlerdir. Nebulizatör tercih eden bireyler satın alacakları ürünü hiç şüphesiz ki uzun yıllar rahat bir şekilde kullanmayı istemekte ve tercih edilecek olan ürünlerin mutlaka faturalı ve garantili ürünler olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Ülkemiz genelinde insanlar yaşamları boyunca beklentilerini iyi bir şekilde karşılamayı ve sağlıklı bir nefes alabilmeyi istemektedir. Bireyler solunum yolları bakımından rahat etmek istemektedir. Oluşacak sorunlar karşısında da doktor tavsiyesi ile alınacak olan nebulizatör ihtiyacı ile ilgili olarak ultrasonik ya da standart bir nebulizatör olarak sunulmakta olan ürünlerdir.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan nebulizatörler ihtiyaç duyan insanların yaşam kalitesini değiştirmekte olan bir yapıya sahip olmaktadır. Nebulizatörler insanların solunum yollarında yaşanan sıkıntıların giderilmesi amacı ile beraber doktor kontrolü tercih edilmektedir. Tercih edilecek olan nebulizatörler içeriğinde kompresör alt yapısına sahip bir üründür. Genellikle 2 bar üzerinde bir basınca sahip olması ile tercih edilmektedir. Ortalama olarak 50 db üzerinde bir sese sahip olması ile bilinmekte olan ürünler yetişkinlere yönelik çocuk maskesi, çocuklara yönelik çocuk maskesi, t ağızlık kullanımı, hava hortumu ve yedek ürün kullanımı, yedek filtrelerin kullanımı, taşıma ve saklama çantası bulunuyor olması ve bunun gibi aksesuar ve malzemelere yer verilmektedir.

Nebulizatör kullanımı insanların ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilmektedir. Tercih edilen bu ürün ile beraber solunum yolları üzerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi sağlanmaktadır. Nebulizatör satın alma işlemleri için bireyler medikal ürün satışı yapan yerlerden, bu ürünlerin satışını yapmakta olan internet sitelerinden ya da seçkin eczanelerden satın alma işlemlerini rahat bir şekilde sağlayabilmektedir. Önemli bir sağlık sorunu olarak görülmekte olan astım ya da bronşit gibi hastalıklardan kurtulmanın mümkün olmadığı ancak korunmanın mümkün olduğu bilinir ve bu ürünler ile beraber sorunlar kısa zamanda giderilebilir.