iWhite Diş Beyazlatma Kiti

iWhite Diş Beyazlatma Kiti (531055)

Marka : iWhite
Fiyat : 64,90 TL(KDV dahil)
* 7,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Peroksit İçermez & 8 Tona Kadar Beyazlatır

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

iWHITE Diş Beyazlatma Kiti


iWhite Instant; dişleri 8 tona kadar beyazlattığı klinik olarak kanıtlanmış, peroksit içermeyen bir diş beyazlatma kitidir.

Tek kullanımlık iWhite ağızlıkları, dişleri tamamen kaplamak ve maksimum performans sağlamak için ince ve esnektir. Bu ağızlıklar, klinik olarak güvenilirliği ve anında etkili olduğu kanıtlanmış, yeni devrimsel bir beyazlatıcı jel içermektedir. İlk uygulamadan sonra anında beyazlama etkisini fark edebilirsiniz. Ancak daha etkili bir beyazlık için üst üste 5 gün kullanılmalıdır.

Kullanımı:

1. Her uygulamadan önce dişlerinizi fırçalayınız.
2. Ellerinizin kuru ve temiz olmasına özen gösterin.
3. Önceden hazırlanmış olan ağızlığı ambalajından çıkarınız ve jelin diş yüzeyi ile temas halinde olduğuna emin olacak şekilde yerleştiriniz. Alt ve üst dişlerinizi aynı anda beyazlatabilirsiniz.
4. Dudaklarınızla ağızlıkları yavaşça örtün ve ağzınızı kapatınız. Aşırı baskı uygulamamaya dikkat edin, aksi halde jel damaklardan taşar ve diş yüzeyi ile temas edemez.
5. Ağızlığı 20 dakikadan sonra çıkarabilirsiniz. Diş yüzeyindeki jel artıklarını ağzınızı temiz su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.