Placenta Anti-Hair Loss Shampoo 300 ml

Placenta Anti-Hair Loss Shampoo 300 ml (003144)

Marka : Novocrin
Fiyat : 29,90 TL(Kdv Dahil)
* 3,64 TL 'den başlayan taksitlerle

Dökülen saçlar için Buğday Plasentası içeren saç bakım şampuanı.

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Novocrin Placenta Anti Hair Loss Shampoo 300ml
Novocrin Placenta Dökülen Saçlar İçin Şampuan 300ml


Plasenta Ekstresi Özlü Saç Bakım Şampuanı

Placenta Anti-Hair Loss Sahampoo; saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. Nemlendirici aktif maddeler saçın daha kolay taranmasını sağlar, saçın canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Buğday plasentası ekstresi saçın daha sağlıklı gelişmesini sağlar.

Yaşam içerisindeki birçok dış etken sonucu bireyler saç dökülmesine maruz kalabilmektedir. Bunlar doğadaki dış etkenler olabileceği gibi vücudun kendisinden kaynaklı eksiklikler de olabilmektedir. Bütün bunların sonucunda bireyler değişik oranlarda saç kaybına maruz kalmaktadırlar. Novocrin Therapy Anti Hair Loss Shampoo saç derisinde görülebilen saç dökülmelerine karşı üretilmiştir. Bireylerde görülen saç dökülmesini azaltarak sağlıklı bir saç yapısına sahip olmaya yardımcı olmaktadır.

İçeriğinde barındırdığı buğday plasentası sağladığı etkide ana etken maddesidir. Ayrıca bünyesinde deniz glikojenlerini barındırmaktadır. İçeriğinde buğday plasentası ve deniz glikojenlerinin yanında eşsiz bir vitamin kompleks, soya sulfapeptideni, amino asitler, amino sakkaritler, çinko bazlı tuz, panax ginseng ekstresi, burdock ekstresi bulunmaktadır. Sürekli kullanımlarda kepek oluşumunu engelleyici etkisi gözlemlenmiştir. Ayrıca uygun pH değeri sayesinde kaşıntı ve tahriş oluşumuna izin vermememektedir.

Kullanım Şekli;


 . Islak saç yüzeyine hafif masaj eşliğinde uygulanır.

 . 1-2 dakika beklendikten sonra iyice durulanır.

 . 3 aylık sürekli bir kullanım sonucu etkisi kuvvetli bir şekilde hissedilmektedir.Benzer Ürünler