Sedolin Şampuan 125ml

Sedolin Şampuan 125ml (0000022)

Marka : Sedolin
Fiyat : 23,00 TL(KDV dahil)
* 2,80 TL 'den başlayan taksitlerle

Kepek ve Yağlanmaya Karşı Etkili Şampuan

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Sedolin Şampuan 125ml


Kepek ve Yağlanmaya Karşı Etkili Şampuan

Boyalı saçlara da...

Saç insanda vazgeçilmez unsurlar arasındadır. Bu yüzden saç ve saç derisindeki bakım oldukça önemlidir. Dökülme haricinde saç derisinde kepeklenme, yağlanma ,pullanma ve tahriş görülebilen diğer saç rahatsızlıklarıdır.
 Sedolin şampuan saç ve saç derisi üzerinde görülen bütün bu rahatsızlıklarda kullanılabilmektedir. Sürekli kullanıldığında saç derisinde yağlanma ve kepek oluşumunu gidermenin yanında deri üzerinde görülen pullanma ve kaşıntı üzerinde de etkilidir. Ayrıca sedef hastalıkları ve saç dökülmesinde de tedavi etkisi mevcuttur. Sebore, seboreik dermatit, pitiriazis kapitis simpleks gibi kepeklenme, kaşıntı ve konakların giderilmesinde de endikedir. Yağlı, kepekli saçların yanında boyalı saçlar için de kullanıma uygundur.

İçeriğinde; Disodyum undesilenamido MEA sulfosüksinat, çinko piriton, salisilik asit, polikuaternium 10, guar hydroxypropyltrimonium chloride, coco glucoside, hydrolized wheat protein, hydrolized soy protein, vitamin E acetate, provitamin B5 barındırmaktadır.

Kullanım Önerisi; Saçlar ılık su ile ıslatılır. Avuç içine bir miktar sedolin şampuan alınır. Saçlar ve saç derisi belirli bir süre hafif bir şekilde ovuşturulur. Daha sonra bol su ile durulanır. Tarif edilen yöntem iki kez uygulanmalıdır. İkinci uygulamada şampuan saç üzerinde 5-6 dakika bekletildikten sonra durulanmalıdır. Normal şartlarda haftada 2 ve ya 3 kez uygulanması tavsiye edilir. Uygulama ihtiyaç durumuna göre arttırılıp azaltılabilir. Ürün uygulama sırasında gözlere kaçırılmamalıdır. Kaçarsa bol su ile çalkalanmalıdır. Deride irritasyon oluşumu görülürse kullanımı bırakılmalıdır.