HAKKIMIZDA

Her kesimden tüketiciye sağlıklı ürünler sunan eczane.com.tr bir GRC Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ltd. Şti. kuruluşu ve tescilli markasıdır.
 
2011 yılında tüketiciyle buluşan eczane.com.tr, ziyaretçilerine kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak için; ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundurulmuş, alanında öne çıkan markalar (Topicrem, Mustela, Lansinoh, La Roche, Bioderma, Durex, Dercos, Bioxcin, VeNatura, Orzax, Sebamed, Solgar, Pharmaton, Bayer vb.) tercih edilmiştir.  
Tüm ürünlerimizde orijinallik garantisi mevcuttur. Ayrıca eczane.com.tr 'de satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, T.C.Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerdir.

Sitemizdeki gıda takviyesi kategorisinde bulunan ürünler; İlaç kategorisinde değil, gıda takviyesi üretildiği için gerekli izinler T.C. TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmektedir.

 

Firmamız satışını yaptığı ürünlerin güvenilir olması konusunda çok hassas davrandığı için, ürün tedariğini firmaların kendisinden, ecza depolarından, yerel depolardan ve eczanelerden yapmaktadır. Her ürün faturalı olarak alınır ve müşterimize faturalı olarak gönderilir.
Gıda takviyesi satışı için Tarım Bakanlığından alınmış olan İşletme kayıt belgemiz, Tıbbi cihaz satışı için Sağlık Bakanlığından alınmış Tıbbi Cihaz satış belgesi ve Ankara Ticaret Odası kayıt belgemiz aşağıda sizlere sunulmuştur.
 

TARIM BAKANLIĞI İŞLETME KAYIT BELGESİ

SAĞLIK BAKANLIĞI TIBBİ CİHAZ SATIŞ BELGESİ

ATO KAYIT BELGESİ

Tarım Bakalığı Sağlık Bakalığı Tıbbi Cihaz ANkara Ticaret Odası

 

 

Grc Sağlık Logo

KURUMSAL İLETİŞİM

Kurumsal bilgilerimiz, diğer pazar yeri satışlarımız ve mağaza iletişimi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.grcsaglik.com

[email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR