Philips Avent Pipetli Damlatmaz Bardak 300 ml
Philips Avent Pipetli Damlatmaz Bardak 300 ml
Philips Avent Pipetli Damlatmaz Bardak 300 ml

Philips Avent Pipetli Damlatmaz Bardak 300 ml (781981)

Marka : Avent
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺489,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺449,90(KDV Dahil)
Barkod : 8710103781981
UrunDetay1500

12m+ Bendy Pipetli Bardak

Philips vent Pipetli Bardak 300 ml

Alttaki pipet, son yuduma kadar kolay içim için eğimlidir

 

Pipetin sıvıya kolayca ulaşmasını sağlayan eğimli alt kısmı, doğal içme pozisyonunda içmenize olanak tanır.

 

Entegre sızdırmaz valf ve kaldırılarak açılan kapak tasarımı dökülmeyi önler

 

Pipet, dökülmeyi önlemek için entegre bir sızdırmaz valfe sahiptir. Kaldırılarak açılan kapak, pipeti korur ve hareket halindeyken sızıntıyı önler.


Az parçalıdır, takılması ve temizlenmesi kolaydır (bulaşık makinesinde yıkanabilir)

 

Philips Avent Bendy pipetli bardak kolayca takılıp çıkarılabilir. Tüm parçalar rahatlığınız için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

Philips Avent biberonlar ve bardaklarla uyumludur

 

Cam biberonlar ve Alıştırma bardakları hariç tüm Philips Avent biberonlar ve bardaklar uyumludur. Böylece bebeğinizin özel gelişim ihtiyaçlarına uygun olan ideal bardağı oluşturmak için ürünleri birbiriyle eşleştirebilirsiniz.

 

Sağlıklı diş ve diş eti gelişimi

 

Philips Avent Bendy, sağlıklı diş ve diş eti gelişimine olanak tanır ve ağız kaslarını çalıştırarak ağzın güçlenmesini sağlar.* En iyi pipetli bardağı üretmek amacıyla uzmanlarla birlikte geliştirilmiştir.*

 

Philips Avent bardaklar çocuğunuzun gelişimine ayak uydurur

 

Bağımsız içmeyi öğrenmek, bir çocuğun gelişiminde önemli bir adımdır. Çocukların memeden veya biberondan, bardakta içmeye kolayca geçmelerine yardımcı olarak kendi başlarına içme yolculuklarında onları destekliyoruz. Sağlık uzmanlarından edindiğimiz bilgilerle geliştirilen emzikli, yumuşak ve sert bardak uçlu, pipetli ve 360° bardak ağızlı farklı çözümlerimiz, çocuğunuzun gelişimine ayak uydurur ve yeni edindiği motor ve içme becerilerini uyarır. Kaliteli çözümlerimiz, rahatlık ve hijyen düşünülerek geliştirilmiştir.

 

Kolay tutuş için kavisli tasarım ve kaydırmaz doku

 

10 oz'luk bardak, çocuğunuzun gün boyunca ve aktif olduğu zamanlarda susuz kalmaması için ideal boyuttur. Kaldırılarak açılan kapak tasarımı, dışarıdayken pipetin temiz kalmasını sağlar. Bardağın kavisli şekli ve kaydırmaz dokusu, bebeklerin minik ellerinin kolayca tutmasını sağlayarak çocuğunuzun güvenli biçimde bağımsız içme becerileri geliştirmesine olanak tanır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR