BebeVak (Baby-Vac) Burun Aspiratörü (0412018)

Marka : BebeVak
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Burun Aspiratörü

Baby-Vac (BebeVak) - Burun Aspiratörü

 

Yenidoğan bebekler için en büyük problemlerden biri de akıntı sonucu burun tıkanmasıdır. Yenidoğan bebekler sadece burun solunumu yapabildiğinden burun tıkanıklığı oldukça önemlidir. Bunu giderilmesi için ebeveynlere büyük görev düşmektedir.


Baby-vac burun aspiratörü bebeklerin tıkanmış burunlarını açarak onların huzursuzluk yaşamalarını engellemek için kullanılır.


Baby-vac ergonomik tasarımı sayesinde bebeklerin burnunu tahriş etmeden ve acıtmadan temizleme özelliğine sahiptir.


Kullanım Şekli; Kolay bir kullanıma sahiptir. Aletin tahliye kısmı toplama haznesine takılır. Süpürge adaptörü de süpürgenin hortum ucuna takılır. Tahliye kısmı dışarıdan hava almayacak şekilde burun deliğine yaklaştırılır. Her iki burun deliği de aynı yöntem ile temizlenir. Tahliye ucunu bir vida gibi döndürerek temizlik işlemi daha kolay yapılabilir. Burun aspiratörü süpürgenin sağladığı vakum vasıtasıyla burun içerisindeki akıntı ve pislikleri kolayca çekerek temizler.


Temizleme Şekli; Kullanımdan önce ve sonra aparatın bütün parçaları sıcak sabunlu suda iyice yıkanır ve bol su ile durulanır. Deterjan gibi kimyasal ürünler ile temizleme önerilmez.

Benzer Ürünler