Chicco Göğüs Pedi 60 Adet
Chicco Göğüs Pedi 60 Adet

Chicco Göğüs Pedi 60 Adet (820642)

Marka : Chicco
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Bakteri Önleyici Göğüs Pedi

Chicco Natural Feeling Göğüs Koruma Pedi 60 Adet

(Bakteri Önleyici Göğüs Koruyucu Pedler)


Annelerin bebeklerini beslenme döneminde göğüslerde emzirmeyi zor ve acı çektirici hale getirebilecek tahrişler ve deformasyonlar oluşabilir. Bu durum hem anne için hem de bebek için bir sorundur.

Chicco natural feeling göğüslerde bakteri üremesini engelleyen göğüs koruyucu özelliği olan koruyucu bir peddir.  Bakteri önleyici özel dokusu ile bakteri üremesini engellemesinin yanısıra oluşturduğu mekanik bakımla göğüs koruyucu bir özelliği bulunur.

Yapısında bulunan süper emici mikro tanecikler süt damlalarını bir araya toplar ve bu süt damlalarının yüzeye çıkmasını engellemek için onları tutucu bir görev üstlenir. Bu sayede anne göğsü her zaman kuru kalarak tahriş olma ve aşınma problemleri yaşamamış olur.

İçeriği hava geçirmeyi kolaylaştırıcı şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dış yüzeyi ile göğsün ucunun ve yüzeyinin hava almasını sağlar.

Anneler bebeklerini emzirirken göğsünde ağrı , tahriş olmasını ped kullanımı ile engelleyebilirken aynı zamanda bu pedlerin çok ince yapısı sayesinde giysilerinin altından belli olmadan rahatlıkla elbise kullanabilirler.

Benzer Ürünler