Benzer Ürünler
Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası
Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası (4040841)

Marka : Chicco
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺470,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺208,00(KDV Dahil)
Barkod : 8058664040841
UrunDetay1500

Elektrikli Gögüs Pompası

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası

 

- Natural Feeling Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası, sütün, bebeklerin emmesine benzeyen bir hareketle, mümkün olan en nazik yolla çıkarılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


- Anneler ihtiyaçlarına ve göğüslerinin fizyolojisine en uygun emme yoğunluğunu ve sıklığını seçebilirler. Düğme pedindeki "+" ve "-" düğmeleri annelerin emme ritmini ayarlamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanırken, akış ayarlayıcı valf de emme yoğunluğunu düzenler.


- Üstelik, özel hafıza fonksiyonu sayesinde göğüs pompası açıldığında son kullanılan emme hızı otomatik olarak ayarlanır.


- Yenilikçi pompa başlığı daha geniştir ve tüm göğsü kaplar; böylece süt biriktirme süreci boyunca dış süt kanallarının uyarılmasına yardımcı olur.


- Yumuşak silikon doku göğse kusursuzca yapışır ve nazikçe masaj yapar.


- Biberon halkası ve fizyolojik biberon emziği takılarak süt bebeğe doğrudan verilebilir. Maksimum esneklik ve kolaylık sağlamak amacıyla, bu Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası, 1.5V AA alkalin pillerle (dahil değildir) ya da kendi adaptörü aracılığıyla prize takılarak çalıştırılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR