Corega Super Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40g
Corega Super Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40g

Corega Super Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40g (021202)

Marka : Corega
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Çinko içermeyen Diş Protezi Yapıştırıcı Krem.

COREGA SUPER Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 g / NANELİ

ÇİNKO İÇERMEZ...

Genel olarak diş kayıpları diş eti hastalıklarının tedavi edilmemesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bunun dışında bazı kazalar sonucunda da diş kayıpları gözlemlemek mümkündür. Bu sebeplerden dolayı kaybedilen dişlerin yerine aynı görevi görmesi amacıyla protezler yapılmaktadır. Fakat çoğu zaman bu protez yapı ağızda gerçek diş etkisinden uzakta kalarak olumsuz bir durum oluşturabilmektedir. Özellikle ağız içinde uygulanan bölgede bazı yapışma problemleri gözlenebilmektedir.

İçeriğinde nane aroması bulunan Corega Super Ultra Krem, diş protezinin güçlü bir şekilde daha uzun süreli yapıştırıcı etkisi ile güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar. Corega Super Ultra Krem, damak ile protez arasını doldurarak yastık görevi yapar ve diş protezi kullanımını kolaylaştırır. Protezin kaymasını ve yiyecek artıklarının protez ile damak arasına girmesini de engeller.

Corega Super Ultra Krem, protez kullanıcılarına konfor sağlamak için damak ile protez arasında dolgu vazifesi görüp ağrıyı önler.Kişi istediği zaman diş protezini kolayca ağızdan çıkarabilir, protez üzerinde kalan yapıştırıcıyı ılık su ile fırçalayarak yok edebilir.

Kullanım Şekli; Corega Super Ultra Krem uygulanmadan önce, diş protezi temizlenip kurutulmalıdır. Tüpü yumuşatmak gerekirse, sıcak suda bekletilebilir.

ALT ÇENE için: Protezin damakla temas eden yüzeyinde 3 noktaya Corega Super Ultra Krem sürüp, ağzınıza yerleştirin.

ÜST ÇENE için: Protezin damakla temas eden yüzeyinde 3 noktaya Corega Super Ultra Krem sürüp, çeneniz veya elinizle sıkıca bastırın.

Daha iyi sonuç almak için bir şey yiyip içmeden önce birkaç dakika beklenilmelidir. 

Ürün Grupları
Protez Diş Yapıştırıcıları
Benzer Ürünler