Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi
Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi (DSAOGK)

Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,90(KDV Dahil)
Barkod : 8697796000042
UrunDetay1500

Akneli Ciltlere Özel Bakım Kremi

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi

 

İçerik:

 

- Multifruit Asitler, 

- Retinil Palmitat, 

- Alfa Hidroksi Asit Esterleri, 

- Panthenol, 

- Salisilik Asit,

- Tocopherol Acetate, 

- Esansiyel Yağ Asitleri içerir. 

 

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi; Salisilik Asit, Multifruit Asitler, Retinil Palmitat, Alfa Hidroksi Asit Esterleri, Panthenol, Tocopherol Acetate, Esansiyel Yağ Asitleri içerir. Uygun konsantrasyondaki asit karışımlarının keratolitik etkisiyle cildin hassas bir şekilde temizlenmesine, kolajen sentezinin artmasına, epidermal hücre yenilenmesine, ciltte kıl dönmesi oluşumunun engellenmesine, yüzeysel sivilce izlerinin ve güneş lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Akne (sivilce) ve cilt lekelerinde kullanımı etkin sonuç getirir.

 

Kullanım Şekli: Acnegun Yüz Yıkama Jeli ile yıkanmış, Acnegun Canlandırıcı Tonik ile silinmiş ve temizlenmiş yüzünüze ince tabaka şeklinde sürünüz. Cildin önceden temizlenmiş olması kremin emilimini arttırır.

 

Uyarılar: Etkinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrasında ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

İçeriğinde kullanılan Salisilik Asit, Multifruit Asitler, Retinil Palmitat, Alfa Hidroksi Asit Esterleri, Panthenol, Tocopherol Acetate, Esansiyel Yağ Asitleri içerir. Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi cildin hassas bir şekilde temizlenmesine yüzeysel sivilce ve güneş lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.

 

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi ile beraber Acnegun Yüz Yıkama Jeli, Acnegun Canlandırıcı Tonik, Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi ve Acnegun Arındırıcı Mask'ı kullanabilirsiniz.

 

Genel olarak sivilce sorunu bir cilt problemidir. Normalde yağ bezlerinin salgıladığı yağ, deri yüzeyine çıkarak atılması gerekir. Ancak; yağın deri yüzeyine geçişini sağlayan kanal yoğunlaşmış yağ kütlesi ve ölü deri hücreleri nedeniyle tıkanır. Dermoskin Acnegun Serisi yaşadığınız akne sorunun giderilmesine yardımcı olur.

Etiketler
sivilce, akne, acnegun, dermoskin, krem,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR