Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli 200 ml
Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli 200 ml

Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli 200 ml (DAYYJ)

Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺349,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺224,90(KDV Dahil)
Barkod : 8697796000011
UrunDetay1500

Akneli Ciltlere Özel Yüz Yıkama Jeli

Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli 200 ml

 

 

Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli %2 Salisilik asit içerir. Ciltteki aşırı yağı ve ölü hücreleri derinliğine temizler. İçerdiği özel nemlendiricilerle nem kaybını önlemeye yardımcı olur. Sivilceli ya da sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir.
 
Acnegun Yüz Yıkama Jeli Kullanım Şekli:
 
Ellerinizi temizce yıkadıktan sonra üründen az miktarda avucunuzun içine koyup, daha önce ıslatılmış yüzünüze, göz ve göz etrafına temas etmeyecek biçimde birkaç dakika hafifçe masaj yaparak uygulayınız.  Ilık suyla bolca durulayıp mümkün ise kağıt havlu ile kurulayınız. Daha sonra nemlendirme ve bakım amaçlı Acnegun Gündüz Kremi uygulanması önerilir.
 
Uyarılar:
 
Etlinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrası ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
 
 
Genel olarak "sivilce" adıyla bildiğimiz akne en sık rastlanan cilt problemidir. Akne, derimizde bulunan yağ bezlerinin salgıladığı yağın deri yüzeyine çıkarak atılması gerekir. Ancak; yağın deri yüzeyine geçişini sağlayan kanal yoğunlaşmış yağ kütlesi ve ölü deri hücreleri nedeniyle tıkanır. Ciltte yağ üretiminin fazlalaşması ve ölü deri hücrelerinin de gözenekleri tıkamasıyla birlikte, bakteriler gözeneklerde hapsolur, burada çoğalır ve sonuç olarak kızarıklık ve şişkinlikler, yani sivilceler oluşur. Gözeneğin ne şekilde tıkandığına bağlı olarak siyah uçlu, beyaz uçlu veya kist şeklinde farklı sivilce türleri görülür.
 
 
 
Dermoskin Acnegun Serisi ürünleri arasında yer alan Acnegun Yüz Yıkama Jeli yerli bir dermokozmetik markasıdır.  Yaklaşık olarak 6 ay düzenli bir şekilde kullanım gerektirmektedir. Düzenli bir kullanım sonucu sivilce sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel üretilen bir üründür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR