Dermoskin Topicalbiotin N (DTN)

Marka : Dermoskin
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Normal Ciltler İçin Vitamin Krem

Dermoskin Topicalbiotin N Vitamin Krem 50 ml

Topicalbiotin N - Normal Cilt; cilt bakımı amaçlı içeriğindeki etken maddeler ile, güneşin ve dış etkenlerin sebep olduğu erken yaşlanma ve doğal yaşlanma zamanı içerisinde kullanılması gereken temel maddelerdir. Vitamin kremi kuru cilt amaçlı kullanım alanına uygundur. Her biri optimal oranlarda kullanılmıştır.

Topicalbiotin N - Normal Cilt İçeriğinin Özellikleri Aşağıdaki Gibidir,

Vitamin A

Vitamin E

Biotin 

Panthenol 

Esansiyel Yağ Asitleri

. VITAMIN A 

Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, keratinizasyonunun normale dönmesine, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur. 

. VITAMIN E

Cildi yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi vardır, epitalizasyonu hızlandırır, boynuzsu tabakanın (stratum korneum) su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarına karşın cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır.

. BIOTIN

Çok sayıda metabolik işlemin içerisinde bulunan ve temel besleyici vitaminlerden meydana gelen biotin, cildin beslenmesine, eritem oluşumunun önlenmesine, dermatit ve deride hiperkeratinizasyonun azalmasına, cildin soluk, kuru ve pul pul görünümün engellenmesine yardımcı olur. 

. PANTHENOL

Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korur, anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, epitalizasyon ve granülasyonu hızlandırır, hücre yenilenmesini arttırır, antibakteriyel etkisi vardır, yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

. Esansiyel Yağ Asitleri

Keratinozomların lipit sentezi ve fonksiyonu için gereklidir. Hücre membranlarının fonksiyonunun korunmasına, özellikle yaşlanmış ciltlerde su kaybının engellenmesine, kuru, pul pul görünümlü cildin nem kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildin bariyer tabakasını güçlendirir. Bu etken maddeler her iki üründe de aynı oranlarda kullanılmış olup, cilt tipine yönelik seçilmiş farklı taşıyıcılarla (su ve yağ bazlı) cilt üzerinde bariyer oluşturarak, cildi besler, nemlendirir ve onarılmasına yardımcı olur. 

Uyarılar:

Etkinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrası ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı  yerlerde muhafaza ediniz. 

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, cildinizi temizledikten sonra  Dermoskin Topicalbiotin N kuru cilt için krem, ve nemlendirici krem olan  bakım kremini parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayınız. 

Etiketler
topicalbiotin, dermoskin,