Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml
Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml

Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml (000318)

Marka : Dermoskin
Fiyat : ₺56,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Tüm cilt tipleri için ECOCERT Sertifikalı Yüz Yıkama Köpüğü.

Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml

Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğünün içeriğindeki ECOCERT sertifikalı temizleme aktifleri kremsi köpüğü ile cildi ve yüz temizleme ürünleri arasında yer alır. Cildinizi hassas bir biçimde temizler ve sakinleştirir. Cilt bakımı veya makyaj uygulaması için cildinizi hazırlar. Cilt temizliği için, dermoskin yüz yıkama köpüğü tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.  

Ürünün formülasyonunda yer alan temizleme aktifleri (Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Gluyamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate) organik tarımla yetiştirilmiş coconut oil ve meyve şekerlerinden elde edilmiş olup, ekolojik ve organik standartlara uygunluğunu belgeleyen ECOCERT sertifikasına sahiptir

Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü Özellikleri

- Ecocert 

- Panthenol

- Argan Yağı

ECOCERT Sertifikalı temizleme aktifleri aşırı kuru ciltlerde dahi iritasyona sebep olmaz, bu nedenle retinoid tedavisi uygulanan kişilerin cilt temizliği için de güvenle kullanılabilir. 

PANTHENOL

Cildin nem tutma kapasitesini arttırarak yumuşamasına ve elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur. ECOCERT sertifikalı temizleme aktifleri aşırı kuru ciltlerde dahi iritasyona sebep olmaz, bu nedenle retinoid tedavisi uygulanan kişilerin cilt temizliği için en iyi temizleme ürünleri olarak güvenle kullanılabilir.

ARGAN YAĞI

İçeriğindeki linoleik ve oleik asitler yardımıyla epidermal su kaybının önlenmesine, cildin koruma tabakasının güçlenmesine, canlı ve ışıltılı bir görünüm almasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Ürün pompasına bir ya da iki kez basınız. Elde ettiğiniz köpüğü ıslak cilt üzerine masaj yaparak uyguladıktan sonra yüz temizliği için, cildinizi bol suyla durulayınız. Cilt bakımı için günlük kullanıma uygundur.

Uyarılar:

. Yüz temizleme ya da cildinize uygularken veya durularken göz ile temas etmemelidir.

. Dermoskin yüz temizleme köpüğü, göze temas ederse bol su ile durulayınız. 

. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz

. Haricen kullanılır.

Öneriler:

Retinoid tedavisi gören kişilerin ciltleri kuruyup hassaslaşacağından yüz temizliği için Dermoskin Facial Cleansing Foam önerilir.  

Eccocert:

Ecocert, uluslararası "Organik Sertifikalar" sağlayan en önemli organizasyondur. Standart kuralları çok sıkıdır. Üretimin tamamını "her aşamada" denetler. Bitki yetiştirilirken, toplanırken, temiz suyla sulanırken, formül oluşturulurken, dolum aşamasında, paketlenirken, ambara konulurken ... ECOCERT sertifikası, ciddi firmaların ve tüketicilerin talep kuyrukları oluşturduğu, uzun bir prosedürden sonra verilen; kağıdından şişesine kadar çevreye karşı saygılı tutumuyla titiz, ideolojik bir bakış noktasındadır. Bağımsız bir kurumdur. 15 ülkede ofisi 80 ülkede varlığı mevcuttur.

Benzer Ürünler
Etiketler
dermoskin,