Durex Prezervatif Daha Yakın Hisset 12'li
Durex Prezervatif Daha Yakın Hisset 12'li

Durex Prezervatif Daha Yakın Hisset 10'lu (867341)

Marka : Durex
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
Barkod : 5038483867341

Ultra İnce Prezervatif

Durex Prezervatif Daha Yakın Hisset 10'lu


Ultra ince prezervatif ile daha fazla hissedin.

Kondom, cinsel ilişki sırasında erkek cinsel organına takılan genellikle kauçuk malzemeden üretilmiş bir koruyucu kılıftır. Kondom erkek tohum hücresinin kadın haznesine girişini engelleyerek gebeliği önlemektedir. Sürekli olarak ve her ilişkide yeni bir kondom kullanımı tavsiye edilmekle beraber uygun saklanma şartlarında muhafaza edilmesi ve doğru kullanım şekli etkinliğini belirler. Tüm gebeliği önleyici etkilerinin yanında Aids dahil cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyuculuğu en yüksek olan yöntemdir. Ayrıca rahim ağzı kanserinin önlenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca erkeklerde erken boşalmayı da iyileştirici etki yaratabilir.

Durex Fetherlite Ultima, cinsel ilişki esnasında koruma etkisi sağlamanın yanında sensifit yapısıyla daha fazla his algılamaya yardımcı olur.

Diğer prezervatiflere oranla %20 daha ince bir yapıya sahiptir. İnce olması zayıf olduğu anlamına gelmeyen ürün diğer prezervatifler kadar yüksek seviyede güvenlik ve koruma etkisi yaratır.

Paralel kenarlı, rezervuar uçlu ve şeffaf bir yapısı bulunan ürün içeriğindeki krem etkisiyle kayganlaştırıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca spermisit özelliği yoktur. Doğal kauçuk lateksten üretilmiş ürün nominal 52nmm genişliğe sahiptir.

Dermatolojik olarak test edilen ürün ISO sertifikasına sahiptir. Paket içeriğinde 10 adet ultra ince ve bir okadar da güvenlik sağlayıcı prezervatif barındırmaktadır.

Özellik
İnce Form
Adet
12
Benzer Ürünler
Etiketler
prezervatif, durex,