Benzer Ürünler
EGG Losyon
EGG Losyon

EGG Losyon (EGG08)

Marka : Tenga
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
UrunDetay1500

Kayganlaştırıcı

EGG Losyon 65 ml ( Lubricant - Kayganlaştırıcı )


Cinsel yaşam denilince sadece yaşanılan basit bir orgazm söz konusu değildir. Sonuçta düşüncelerin büyük etkiye sahip olduğu bir birliktelik söz konusudur. Zira yaşanılan dakikaların yoğunluğu cinsel ilişkinin kalitesini belirler. Hem erkek hem kadın bu dakikaların fazla ve yoğun şekilde yaşanması taraftarıdır. Bu bakımdan kullanılan fantezi ve destek ürünleri cinsel ilişkiye hem heyecan hem de ren katmanın yanında ilişkinin rutin bir hal almasına da engel teşkil etmiş olur.

Bu destek ürünlerinin başında kayganlaştırıcılar gelmektedir. Özel etkiye sahip bu ürünler sayesinde değişik haz ve duygular yaşamak mümkündür. Bu kayganlaştırıcı ürünlerden biri de Tenga EGG Losyon'dur.

Tenga EGG Losyon mastürbatör görevi gören oldukça etkili bir üründür. Tenga EGG'lerin hepsi, erkeklerin cinselliklerini prezervatif kullanmadan rahatça yaşabilmeleri amacıyla tasarlanmıştır. Bu nedenle güvenlik ve hijyen konularına mümkün olan en yüksek önem gösterilmiştir. Güvenlik sebeplerinden dolayı ürünlerin içinde hiçbir şekilde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddeler bulunmaz. Su bazlı olarak üretilmiş olup herhangi bir renk koruyucu kimyasal menşeili madde bulundurmaz. Ayrıca içeriğinde hiçbir yapay renklendirici ve ya koku içermemektedir.

EGG Losyon yapışkan olmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca oldukça narin ve nem tutucu bir etkileşimi vardır. Bu bakımdan kullanımı cinsel ilişkiyi bölücü herhangi bir olumsuzluk yaratmaz.

Tüm dünyada satışı yapılan özellikle Amerika ve Japonya'da büyük tirajlar yakalayan, kendi sektörü içinde en yenilikçi ve kendini ispat etmiş bir marka haline gelmiştir. Tenga markası aynı zamanda artık eczane ve kozmetik mağazalarında da bulunmaya başlamıştır. Tenga EGG losyon erkeklerin cinsel yaşamlarına renk katmak ve farklı zevkler yaşatmak için imal edilmiştir.

Yumuşak ve küçük yapısı kullanışlı olmasını sağlamıştır. İstenilen miktar avuç içine alınarak uygulanır. Kullanım sonrasında mutlaka eller ılık su ve sabun yardımı ile temizlenmeli ve hijyen sağlanmalıdır. Herhangi bir yan etki görülmemiş olup aksi bir durumda derhal doktora başvurulmalıdır. Göz ile temasından kesinlikle kaçınılmalı ve herhangi bir göz temasında bol su ile yıkanmalıdır.

Ürün kullanımı kolay ve pratiktir. Fakat kullanım bölgesinde veya elinizde herhangi bir yara tahrişi bulunursa ürünü kullanmayınız. Ürünü direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

ml
65 ml
Aroma
Sade
Özellik
Su Bazlı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR