EST Gizli Bahçe Bahar Tazeliği
EST Gizli Bahçe Bahar Tazeliği

EST Gizli Bahçe Bahar Tazeliği (000939)

Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
Barkod : 8691685000939
UrunDetay1500

Bahar Tazeliği

Eyüp Sabri Tuncer  Gizli Bahçe

Bahar Tazeliği Hava Şartlandırıcısı

Açıklama: Yaşanan tüm mekanlarda, evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda, halı, perde, yatak örtüsü, çamaşır, kumaş gibi yüzeylerde, otomobillerde, klimalarda, sulu sistem elektrik süpürgelerinde temiz ve hijyenik bir ortam oluşturarak, havayı aromatize etmede güvenle kullanılır. Özenle geliştirilmiş, üstün performanslı güçlü formülü ile kötü kokulara sebep olan amillerin elektrostatik yüklerini nötralize ederek temiz, sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratır. Kötü kokuları elimine ederek ferah ve hoş kokular yayar.

Kullanma Talimatı: Püskürtme Mekanizmasının Kullanımı: Ürün kullanılacağı zaman püskürtme mekanizmasını kapalı konumdan açık konuma alınız. Püskürtme işlemini gerçekleştirdikten sonra mekanizmayı yeniden kapalı konuma getiriniz. Kullanım dışı durumlarda mekanizmanın kapalı konumda kalmasına özen gösteriniz.

Havayı Aromatize Etmek İçin Kullanım: Mekanın kapı ve penceresini kapatıp yeterli miktarda ürün püskürtünüz, bir süre sonra mekanı havalandırınız.

Deri, Güderi, Ahşap, Plastik ve Kumaş Yüzeylerde Kullanım: Halı, perde, yatak örtüsü, çamaşır, kumaş gibi yüzeylere ürünü püskürterek (çok yakın mesafeden püskürtülmemesi önerilir), yüzey kuruyuncaya kadar havalandırınız. Deri, güderi, ahşap, ve plastik eşyalar üzerine uygulamadan önce eşyaların görünmeyen bir yerinde deneyiniz.

Klimalarda Kullanım: Klimanın filtresini çıkarıp su ile temizleyiniz. Yeterli miktarda ürünü filtreye püskürtünüz, kurumasını bekleyiniz. Filtreyi yerine takınız.

Sulu Sistem Elektrik  Süpürgelerinde Kullanım: Elektrik süpürgenizin kapağını açınız, uygun miktar ürünü sulu sisteme ilave ederek elektrik süpürgenizin kapağını kapatınız. Süpürme işlemi bittikten sonra odayı zeminler kuruyuncaya kadar havalandırınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR