Benzer Ürünler
Femometer Adet Kabı (B Size)
Femometer Adet Kabı (B Size)
Femometer Adet Kabı (B Size)

Femometer Adet Kabı (B Size) (019589)

Marka : Femometer
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682059019589
Gizli1500

Yumuşak, Güvenli  ve Kullanımı Kolay Adet Kabı

Femometer Adet Kabı (B Size)

 

Değişimden Korkma, Konfor Artık Seninle!

 

Femometer Adet Kabı, tekrar ve sürekli kullanılabilen bir adet kabıdır. Geleneksel tampon ve ped alternatifi yeni nesil bir üründür.

 

Minimum tahrişe neden olan ve aynı zamanda emici olmayan medikal sınıf silikon jelden üretilmiştir. Bebek emziği ve kateter gibi sağlık bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürün dioksin veya alerjen içermez. Kokusuzdur ve kullanım kolaylığı için kaygan değildir. Günlük aktiviteleri etkilemez ve ortalama ürün ömrü 15 yıldır.

 

Neden Adet Kabı?

 

"Yumuşak, Güvenli ve Dayanıklı"

 

Femometer Rose Adet Kabı, kullanım rahatlığı, güvenliği ve dayanıklılığı sağlayan BPA ve diğer toksik kimyasallar içermeyen, yüksek kaliteli ultra yumuşak medikal sınıf silikondan üretilmiştir. Her adet kabı temiz bir hijyenik saklama torbası ile gönderilir.

 

"Kullanımı Kolay"

 

Yumuşak silikon malzeme katlamayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırır. Konik ve dokulu tutma yeri elinizden kaymayı ve etrafa saçılmayı önler.

 

"Tüm Gün Sorunsuz"

 

Gün boyu sızıntı konusunda endişelenmeden kullanabilir, geceleri rahat ve iyi uyuyabilirsiniz. Her kullanım süresi 12 saattir.

 

"Sportif ve Çevre Dostu"

 

Hareket halinde bir hayat yaşıyorsanız, sorun değil. Yüzerken, yürüyüş yaparken, koşarken ve bunun gibi tüm aktivitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir adet kabı yıllarca tekrar kullanılabilir, bu nedenle doğa için tamponlardan çok daha az yük oluşturacaktır.

 

Rahat & Sorunsuz.

 

Femometer Adet Kabı,hareket halindeyken bile sızıntı konusunda endişe ve tuhaf his olmadan ortalama 12 saate kadar rahat ve sorunsuz kullanım rahatlığı sağlar. Günlük aktiviteleri etkilemez, uyurken, yüzerken, yürüyüş yaparken, koşarken ve bunun gibi tüm aktivitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Adet Kabı Nasıl Kullanılır:

 

1. Adet kabını katlayın. Ellerinizi yıkayın, adet kabını katlayın ve yavaşça vajinaya itin. Tam olarak açık olduğundan ve vajina ile tamamen temas halinde olduğundan emin olmak için adet kabını döndürün.

 

2. Çömelin veya tuvalete oturun. Çömelin veya tuvalete oturun ve parmaklarınızla tutarak adet kabının gövdesine hafifçe bastırın. Sızdırmazlığın serbest kaldığını hissettiğinizde adet kabını yavaşça aşağı çekin.

 

3. Adet kabını yıkayın. Adet kabını kaynar suda düzenli olarak yıkayın ve temizleyin.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR