İncia Doğal Roll-On Deodorant / Kadınlar İçin
İncia Doğal Roll-On Deodorant / Kadınlar İçin

İncia Doğal Roll-On Deodorant / Kadınlar İçin (090289)

Marka : İncia
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺269,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681511090289
UrunDetay1500

Ter kokusunu önlemeye yardımcı Doğal Roll-On

INCIA Doğal Roll-On Deodorant 50 ml / Kadınlar İçin

 

Tamamen doğal mineral tuzu kullanılarak üretilen INCIA Doğal Roll-On; terlemeye engel olmadan, ter kokusuna karşı gelerek size ve sevdiklerinize doğal ferahlık sağlar.

 

- Ter kokusuna karşı etkilidir.

 

INCIA Doğal Roll On; bir mineral tuz olan potasyum alum içerir. Bu sayede koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

 

- Terlemeye engel olmaz.

 

Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkayan alüminyum gibi maddeler kullanılmaktadır. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysa ki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. INCIA Roll-On terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

 

- Cilt florası ile uyumludur.

 

Hassas yapıda olan koltukaltı bölgesi ile uyumlu olması için cildin doğal bir bileşeni olan skualen ve bitkisel gliserin ile desteklenmiştir. Skualen cilt dokusunda doğal olarak bulunan antioksidan bileşendir. Gliserin cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

 

- Yapışkan his ve kumaşlarda leke bırakmaz.

 

INCIA Doğal Roll-On; yüksek miktarda su ihtiva eder. Bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Doğal Roll-On terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR