İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serum 10 ml
İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serum 10 ml

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serum 10 ml (090128)

Marka : İncia
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Bitkisel yağ özleri içeren kaş & kirpik serumu

INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serum 10 ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Hint, argan, susam ve diğer yağların besleyici özelliği kaş ve kirpikleri besler, canlandırır, dökülmeye karşı koruma sağlar.

- Kirpikleri besler, dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur.

Soğuk sıkım teknolojisi ile elde edilen doğal bitki yağları yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri sayesinde kaş ve kirpiklerin köklerinin beslenmesine yardım ederler. Köklerden gelen kuvvet ile kirpiklerin sağlıklı uzamasına ve dolgunlaşmasına fırsat sağlar.

- Kaş ve kirpikleri nemlendirir, canlı ve gür görünmesini destekler.

Hint yağının yüksek nem tutma kapasitesi sayesinde kaş ve kirpikler nemlenir ve daha gür gözükmesini destek sağlanır. Susam yağının içerdiği B vitaminleri ile omega yağ asitleri kaş ve kirpiklerin beslenmesine ve canlanmasına destek olur. Seyrekleşen kaş ve kirpiklerin toparlanmasına yardım eder.

- Kaş ve kirpiklerin dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.

Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden zengin olan badem yağı, kayısı çekirdeği ve susam yağları kaş ve kirpikleri makyaj, çevresel şartlar vb. durumların olumsuz etkilerine karşı koruyarak dökülmesini engellemeye yardım eder.

- Kaşları yumuşatarak kolay şekil almasına yardımcı eder.

Argan yağı sayesinde hızlı emilen serum kaş ve kirpiklerinizi nemlenerek yumuşamasına ve kolay şekil almasına yardım eder. Bitki yağlarından gelen ve yanısıra formüle ilave edilmiş doğal E vitamini sayesinde kılların doğal yapısı korunur. Kırılmadan rahat şekil alması sağlanır.

Benzer Ürünler