Listerine Soft Mint Gargara 500 ml
Listerine Soft Mint Gargara 500 ml

Listerine Soft Mint Gargara 500 ml (730055)

Marka : Listerine
Fiyat : ₺17,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Nane Aromalı - Hafif Tat

Listerine Soft Mint Antibakteriyel Ağız Gargarası - Hafif Tat Nane Aromalı

Listerine Ağız Gargarası, plak oluşumunu sadece fırçalamaya oranla %56'ya kadar azaltır.

Plak oluşumuna karşı 24 saat süreyle etkin koruma sağlar ve nefesiniz uzun süre ferah kalır. Dünyanın bir numaralı ağız gargarası listerine diş fırçanızın ve diş ipinizin ulaşamadığı yüzeylere ulaşarak 4 esansiyel yağın kombinasyonundan oluşan antibakteriyel formülü ile dişler üzerinde ,dişler arasında ve dişeti sınırının altında bulunan bakteriler ile savaşarak dişeti hastalıklarının en önemli nedeni olan plak oluşumunun azaltır ve önler. Günde 2 kez kullanıldığında etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. 

Dişler arasındaki bakterilerle savaşarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plak oluşumunu azaltır ve önler. Nefesinizi tazeler. Diş fırçası ve diş ipi kullanımı, plak oluşumu ve diş eti iltihabını önlemek için yeterli değildir.   Dişlerinizi düzenli olarak fırçalayarak ve diş ipi kullanarak ağız yüzeyinin sadece %25'sine ulaşırsınız. Oysa palak, tartar, dişeti iltihabı, diş çürümelerine neden olan bakteriler ağız yüzeyinizin tamamında yer alır. 

Kullanımı: En iyi sonuç almak için, sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 20ml (4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz, 30sn süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkaladıktan sonra tükürünüz.

Benzer Ürünler