Benzer Ürünler
Nivea Visage Q10 Eye Cream
Nivea Visage Q10 Eye Cream

Nivea Visage Q10 Eye Cream (NA01)

Marka : Nivea
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
UrunDetay1500

Kırışık Karşıtı Bakım Kremi

 

Nivea Visage Q10 Göz Çevresi Bakım Kremi

Cildin doğal yapısında kendiliğinden bulunan Q10 güçlü bir koenzimdir. Fakat ilerleyen yaşlarda ciltte bulunma oranı azalır ve cilt erken yaşlanmanın ana sebeplerinden biri olan dış etkenlere daha fazla maruz kalır. Bununla birlikte bazı cilt tipleri daha hafif ve az yağlı formüllere ihtiyaç duyarlar. Kanıtlanmış kırışık karşıtı bakım sisteminin bir parçası olan Nivea Visage Q10  UVA / UVB filtresi içeren formülü ile cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Parfümsüz, hafif ve hızlı emilen bir kremdir. Cildin doğal Q10 seviyesini artırarak ciltte oluşan kırışıklıklarla cildin alt tabakalarında mücadele eder ve cildi gözle görülür derecede pürüzsüzleştirerek eski canlılığını kazanmasını  sağlar. UVA / UVB filtresi ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Parfüm içeriği yoktur.  Göz altı morluklarını en aza indirerek daha pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli; Uygulanacak cilt iyice temizlendikten ve makyaj çıkartıldıktan sonra az bir miktar Nivea Visage Q10 kremi göz çevresinde ihtiyaç duyan bölgeye sürün.

Daha etkili olması bakımından kırışıklıklara karşı gece ve gündüz bakım kremleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Kontakt lens kullananlar rahatlıkla ve güvenle kullanabilirler. Cilt ve göz çevresine karşı endike olduğu dermatolojik ve oftalmalojik testler ışığında kanıtlanmıştır.

Etiketler
nivea,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR