Orgazm Rehberi
Orgazm Rehberi

Orgazm Rehberi (698058)

Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)
Cinsel-urunler

Zirveye Doğru...

Orgazm Rehberi


Seksüel yaşam kadın ile erkek arasında yaşanan ve bir ihtiyaç olarak tanımlanan bir olgudur. Zira günlük yapılan işlerden arda kalan zamanlar da insanlar cinsellik ihtiyaçlarını giderirler. Aslında konuşulması, düşünülmesi gibi şeyler ayıp olarak nitelendirilmekle beraber cinsellik hayatın her alanında insanlar ile iç içedir. Sonuçta bu insanların yapısı gereği onlara verilen bir özelliktir.

Bununla birlikte özellikle ülkemizde kadına cinsel anlamda verilen değer henüz gerekli seviyeye ulaşmamıştır. Sadece seks objesi olarak görülen kadınlar cinsel aktivite sırasında bir eşya gibi kullanılıp kenara bırakılmaktadır. Burada bırakılmaktan kasıt terk etmekten ziyade kadının gerek ruhsal gerekse seksüel anlamda rahatlamasına olanak sağlanmamasıdır. Bu oldukça önemli bir konu olmakla birlikte genellikle cahillik ile beraber boy göstermektedir.

Bu konuda erkeklere yardımcı olması bakımından çeşitli kitaplar basılmıştır. Bunlardan biri olan Orgazm Rehberi erkeğin cinsel ilişki kuracağı kadını anatomik anlamda daha iyi tanıması ve onu cinsel aktivite esnasında daha iyi orgazma ulaştırması bakımından oldukça etkili bir destektir.

Orgazm Rehberi yardımı ile erkekler cinsel ilişki esnasında bayanları bir seks objesi yerine bir tamamlayıcı olarak görmeye başlarlar. Erkek bu sayede sadece kendi orgazmını değil bayan partnerinin de orgazmını düşünmeye başlar. Bu sayede kendiliğinden olarak daha sağlıklı bir cinsel yaşamın temelleri atılmış olur.

Ayrıca cinsel yaşamına daha fazla heyecan ve renk katmak isteyen bireyler tarafından da tercih edilen Orgazm Rehberi cinselliği uçlarda yaşamaya yardımcı olur. Kadının cinsellikte genel olarak hoşlanıp hoşlanmayacağı konular hakkında ipuçları vererek erkeğe bir avantaj sağlar.

Orgazm Rehberi tamamen gerçek araştırmalar ışığında ortaya çıkan bir rehber olmakla birlikte kadın anatomisinin orgazm dilini anlamak adına bir ilktir. Erkeklerin sekse bakış açısını değiştirmeye de yardımcı olur.