Otifleks Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı
Otifleks Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı

Otifleks Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı (OTİF04)

Marka : Otifleks
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
Barkod : 8699245890181
UrunDetay1500

En Yüksek Ses Yalıtımı!

Otifleks Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı
Rubber Classic Earplug 2 Units


Otifleks Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı, Thermo-active malzemesi sayesinde vücut ısınız ile yumuşuyor, arkalığı sayesinde kulağınıza daha rahat yerleştirmeye imkan verirken, eğer isterseniz arkalığından ayrılıyor ve ipsiz kullanım imkanı sağlıyor. Otifleks tarafından 4 farklı boyu ile herkesin kulağına göre tasarlanan Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı, size rahatlığı ve güveni sunuyor.

Otifleks Çam tipi Klasik Kulak Tıkaçları, rahatlık ve dayanıklılığı birleştiren özel bir malzeme karışımdan, 2 yıla kadar kullanım sağlayacak bir şekilde üretilmiştir. Kulak Tıkaçları'nın kalitesi yaşlandırma testleri ile kontrol edilmektedir.

Uyurken, denizde, havuzda, gürültülü ortamlarda, seyahatte, duşta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eliniz ile kulak kepçenizi tutup yukarıya doğru çekin, kulak tıkacını yavaşça kulak kanalınıza yerleştirin. Kulağınıza tam olarak oturduğundan emin olun.

Kulak tıkacınız kulağınızda iken ipinin kolunuza veya başka nesnelere takılmamasından emin olun.

Ani bir şekilde çıkartılan kulak tıkacı, kulak içerisinde basınç farklılığı oluşmasına ve kulak zarının zorlanmasına sebep olabilir.

Kulak tıkacını şekilde gösterilenden daha ileriye ittirmeyiniz. Kulak tıkacını gösterilenden daha ileriye ittirirseniz, kulak zarınıza dokunabilir ve büyük bir rahatsızlık hissedebilirsiniz, lütfen size uygun olan ürünü kullanmaya özen gösteriniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR