Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li
Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li
Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li

Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li (OTİF05)

Marka : Otifleks
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)
Barkod : 8699245890280
UrunDetay1500

En Yumuşak Silikon Kulak Tıkacı.

Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li


Silikon Kulak Tıkaçları farklı renklerde veya beyazımsı bir şeffalıkta karşımıza çıkabiliyorlar, peki bunlardan hangisi daha sağlıklı?

Silikon Tıkaçlara renklerini veren katkı malzemeleri, genellikle maliyeti düşürmek için kullanılan renk katkılarıdır. Kulak sağlığınız için risk oluşturabilirler. Otifleks ise kesinlikle katkı maddesi içermez.

%100 Alman silikonundan kesilip şekillendirilen Otifleks'in şeffaflığı, saflığının göstergesidir. Ve saf silikondan üretildiği için, daha yumuşak, daha sağlıklıdır. Sizde kullandığınız ürünlerin şeffaflığına dikkat edin.

Silikon Kulak Tıkaçları, elle şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Her kullanımda el ile tekrar şekillendirilen malzeme 5 kullanımdan sonra mukavametini kaybetmeye başlar. Böyle bir durumda yeni bir tıkaca geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Kullanım Talimatı:

Silikon'nu kulağınıza yerleştirmeden önce, 3 - 5 saniye ezerek elinizde yumuşatın. Elinizde şekil verirken yassı ve geniş bir şekil oluşturun. İnce uzun bir şekil oluşmamasına dikkat edin. Oluşturduğunuz yassı ve geniş şekil ile dış kulak yolunuzu kapatın. Kulak tıkacını kesinlik ile kulak kanalının içerisine sokmayın.

Lütfen ürünün içinden çıkan kullanım klavuzunu dikkatlice okumayı ihmal etmeyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR