Durex Prezervatif Mutlu Et 12li

Durex Prezervatif Mutlu Et 12'li (192344)

Marka : Durex
Fiyat : 20,90 TL(KDV Dahil)
Cinsel-urunler

Uyarıcı Tırtıklı ve Noktalı Yüzey Prezervatif

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Durex Pleasuremax - Uyarıcı Tırtıklı ve Noktalı Yüzey Prezervatif

Durex Mutlu Et Prezervatif 12'li


 

Bir başka deyişle kondom olarak bilinen prezervatif cinsel ilişki sonucunda korunma amacı güden bireylerde kullanılan bir seks aparatıdır. Amacına uygun kullanıldığında koruyuculuk oranı oldukça yüksektir. Yapılan araştırmalar sonucu  uygun şekilde kullanımlarda 1 yıl sonunda gebelik riski %3 gibi düşük bir oran olarak belirlenmiştir. Fakat çoğu zaman uygun kullanım yaşanmadığından dolayı bir çok prezervatif spermisit yani sperm öldürücü maddeler içermektedir.  Bu çeşit kondomlarda koruyuculuk oranı oldukça yükseltilmiştir.
     
Durex Pleasuremax  çeşidi üzerinde uyarıcı tırtıklı ve nokta bulunduran bir prezervatif ürünüdür. Cinsel ilişki sırasında koruma sağlamanın yanında üzerinde bulunan tırtıllı ve noktalı yüzey sayesinde karşı cinse maksimum uyarı ve haz yaşatmaya yardımcı olur. Üzerindeki kıvrım ve noktalar özel olarak tasarlanmıştır. Karşı cinsin ekstra haz yaşama durumu karşısında erkek bireylerde bu durumdan etkilenir. Böylece yaşanılan zevk oranı arttırılmış olur.
    
Kondom doğal kauçuk latex malzemeden üretilmiştir. Şeffaf ve kayganlaştırıcı kremi ve rezervuar uç kısmı sayesinde kolay kullanım rahatlığı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün ISO sertifikasına sahiptir.
  Ürün kutusu içerisinde 12 adet tek kullanımlık uyarıcı tırtıl ve nokta yüzeyli prezervatif bulunmaktadır.


 Etiketler
durex, prezervatif,