Protefix Diş Protezleri İçin Aktif Temizleyici
Protefix Diş Protezleri İçin Aktif Temizleyici

Protefix Diş Protezleri İçin Aktif Temizleyici (462333)

Marka : Protefix
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Protez Saklama Kutusu Hediye!

Protefix Diş Protezleri İçin Aktif Temizleyici

Protez Saklama Kutusu Hediye!

Doğru protez bakımı günde iki defa olur. En ideali uykudan önce ve uyandıktan sonra yapılmasıdır.

Yapıştırıcı kalıntılarını, diş fırçası ve diş macunuyla temizlenin yanı sıra Aktif-Oksijen içeren Protefix Aktif Temizleyici senelerdir uygun bir yardımcıdır.

- Üç dakika içinde hijyenik temizlik ve ferahlık

- Anti-bakteriyel

- Plak ve bakterilerin %99,99'unu yok eder

- 15 dakika içinde dezenfeksiyon 

Kullanım Bilgileri: 

Protefix Aktif-Temizleyici; 

Doğal dişlerdeki gibi protezlerde de yemek artıkları kalabilir. Bu yüzden protezlere de titiz bir hijyenik ağız bakımı uygulamak gerekir. Çünkü yemek artıkları protezin alt tarafına girebilir. Protez kullanımı, doğal ağız florasının oluşmasını önler, ağızdaki entegral temizlemeye engel olduğu için, acı veren iltihaplara neden olabilir. Bu yüzden sadece diş fırçanıza değil, iyi bir temizleyici tablete güvenmeniz gerekiyor. 

Protefix Aktif Temizleyici en uygunudur; yüksek temizlik gücüne ve koku yok eden etkiye sahiptir. Protefix Aktif Temizleyicinin formülü yeterince oksijene sahiptir. Böylelikle diş protezinizi, diş protezin materyaline zarar vermeden mükemmel şekilde ve hızlı temizler. 

Dozaj ve Kullanım: 

1 tableti bir bardak ılık suya (100-200 ml, 35 °C) atınız, hemen ardından diş protezinizi ya da diş telinizi tamamı solüsyonun içinde kalacak şekilde bardağa koyunuz. Hijyenik temizlik ve ferahlık etkisi 3 dakika içinde etkisini gösterir, 15 dakika içinde dezenfekte eder. Temizleme gece boyunca da devam edebilir. İşlem sonrası kullanmadan önce diş protezinizi iyice durulayınız. 

Ağız dışında kullanınız. Göze temasından kaçınınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Eğer yanlışlıkla tableti yutarsanız, hemen doktora görününüz. Serin ve kuru ortamlarda saklayınız.

Paket İçeriği: 32 Temizleme Tableti

Benzer Ürünler