Rosense Gülsuyu 300 ml
Rosense Gülsuyu 300 ml

Rosense Gülsuyu 300 ml (001681)

Marka : Rosense
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
Barkod : 8693347001681
UrunDetay1500

%100 Doğal Gülsuyu.

Rosense Gül Suyu 300 ml


- % 100 Doğal,
- Hiçbir katkı maddesi içermez,
- Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir,
- Doğal tonik etkisi sağlar,
- Cildi nemlendirir, doğal nem dengesine kavuşturur,
- Cilde taze ve duru bir görünüm sağlar,
- Sıkılaştırıcı özelliği ile gözeneklerin tıkanmasını önlemeye yardımcı olur.
 
Gül suyu; Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında %100 doğal olarak elde edilen ve kimyasal katkı maddesi içermeyen doğal toniktir. Cildinizi nemlendirerek doğal nem dengesine kavuşturur. Taze, duru bir görünüm kazandırır. Antiseptik özelliği ile sivilce oluşumlarını önlemeye, sıkılaştırıcı özelliği sayesinde gözeneklerin tıkanmasını, siyah nokta oluşumlarını engellemeye yardımcı olur. Cildin hassasiyetini yatıştırır. Düzenli kullanımda cilt lekeleri için faydalı olabilir. Göz altını gül suyu ile temizlemek daha önce oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesi yardımcı olur.

Rosense gül suyu; cildin ihtiyacı olduğu nemi fazlasıyla cilde kazandırır.
 
Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilen gül suyuna hiçbir katkı maddesi ilavesi olmaksızın şişelenmesiyle oluşan Rosense gülsuyu %100 doğaldır. Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşturur. Cilt gözeneklerinin tıkanmasını engelleyen sıkılaştırıcı özelliği sayesinde cildin daha taze ve güzel görünmesini sağlar.
 
Rosense gül suyu; Isparta'nın bütün dünyaca tanınmış güllerinden elde edilir. %100 saf olması hiçbir katkı maddesi içermemesi nedeniyle dünyada tektir. Cildin doğal nem dengesine ulaşmasını sağlayan doğal tonik etkisi ile cildi besler, dokuları gerginleştirir ve temizler. Cilt bakımında ve makyaj temizliğinde de kullanılır. Cilt lekeleri için her gün düzenli şekilde temizlendiği takdirde ciltteki lekelerin zamanla kaybolmasına yardımcı olabilir.

Gül suyu; göz altı morlukları içinde aktif şekilde kullanılır. Göz altlarında oluşan morluklar ve torbalar için gül suyu kullanımı faydalı olabilir. Göz altını gül suyu ile temizleyerek yapılan bu işlem ile daha önce oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesinde de etkili olabilir.

Kullanım Önerisi: Temizlenmiş cilde pamuk yardımı ile göz çevresi dahil günde 2 kez uygulanır.
 
Saklama Koşulları: Güneş almayan serin yerde, özellikle yaz aylarında buzdolabının kapak kısmında muhafaza edilmesi önerilir.
Etiketler
rosense, gül suyu, gülsuyu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR