Sally Hansen AirBrush Legs - Bacak Spreyi
Sally Hansen AirBrush Legs - Bacak Spreyi
Sally Hansen AirBrush Legs - Bacak Spreyi

Sally Hansen AirBrush Legs - Bacak Spreyi (677751)

Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Sprey Bacak Makyajı

Sally Hansen Air Brush Legs

Sally Hansen Bacak Spreyi


Bayanların bakımı için oldukça önem verdikleri bölgelerden biri de bacak kısmıdır. Zira yüz bölgesinden sonra bayanlarda en çok dikkat çeken bölge bacak bölgesidir. Özellikle etek ve şort kullanan bayanlarda ayrı bir önem ihtiva etmektedir. Halbuki bazen bayanların bacak bölgelerinde istenmeyen pürüzler, lekeler, varisler, çiller görülebilmektedir. Bu durum ise fiziksel olarak olumsuz bir görünüm oluşturmanın yanında ruhsal sıkıntılara da sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden pratik olarak bacak bakımı sağlamak oldukça kullanışlı ve etkili bir metottur.

Sally Hansen Airbrush Legs bayanların bacaklarında ihtiyaç duyulan bakımı sağlamak amacı ile kullanılan sprey şeklinde üründür. Özellikle bacak bölgesinde istenmeyen çil, leke, varis ve kıl kökleri gibi kötü görünümleri kapatmanın yanında pürüzlü yüzeyler üzerinde de etkili olarak kusursuz bir bacak görünümü oluşturmaya yardımcı olur. Bu sayede bayanlar çekinmeden rahatlıkla etek ve şort gibi bacakları görünen giysiler giyebilirler. Bu etkilerinin yanında bacak bölgesine rahatlatıcı ve ferahlatıcı etki bırakır.

Kullanım Şekli; Sprey ürün iyice çalkalanır. Ardından ister avuç içine alınıp ister direkt olarak 20 cm mesafeden püskürtme şeklinde istenilen bacak bölgesine hafif masaj eşliğinde uygulanır. Eşit şekilde dağılımı sağlanır. Giyinme öncesi 4 dakika beklenmesi kurumasına yardımcı olur. Uygulama duş sırasında su ve ya sabun eşliğinde bir sünger yardımıyla çıkartılabilir.


 

Benzer Ürünler