Benzer Ürünler
Select Lash Kirpik Bakım Serumu
Select Lash Kirpik Bakım Serumu

Select Lash Kirpik Bakım Serumu (701300)

Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
Barkod : 780707701300
UrunDetay1500

Kirpik Bakım Serumu

Select Lash Kirpik Bakım Serumu


Kozmetik sektörünün inanılmaz buluşu olan Select Lash; dolgun, esnek, uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur.

Select Lash'ın içeriği: Castor Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hyaluronic acid, Hydrolyzed Silk, Polygonum Multiflorum Root Extract, Arginine diğer mineral ve bitkisel maddeler.

Camellia Sinensis, antibakteriyel özelliği olan bir bitki özüdür. Aynı zamanda antioksidan özellikleriyle kullanıldığı bölgedeki hücrelerin sağlıklı gelişmesine katkıda bulunur. Hyaluronic acid birçok cilt bakım ürününde kullanılan cildin yaşlanmasını engelleyen ve cildi onaran etkin bir maddedir.

Hyaluronik asit, bilinen en güçlü nem tutucudur. Kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilme özelliğiyle cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Normalde insan vücudunda hücreler arası seviyede hyaluronik asit bulunmaktadır. Cildimizi genç ve diri gösteren güç hyaluronik asidin gücüdür.Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki oranı azalır ve topikal ürünlerle bu kaybın telafi edilmesi gerekir. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması son derece hayati olan bu aktif aynı zamanda yara iyileştirici özelliğe de sahiptir. Onun eşsiz nemlendirme özelliklerinin sonucu ciltte pürüzsüzlüğün ve yumuşaklığın artması, kırışıklıkların azalmasıdır. Bu sebeple HA bir çok makyaj kremi ve nemlendirici kremde de kullanılır.
 
Castor Oil,Hint yağının diğer bir adıdır.Bitkisel bir yağdır. Saç, kirpik ve göz bakımında yüzyıllardır kullanılan bir maddedir. Saç, kirpik ve kaş dökülmeleri engelleyen bir maddedir. 

İpek proteini, kaş ve kirpiklerin elastikiyetini arttırıp güçlendirir. Kendisinden 10000 kez fazla su tutma özelliğine sahiptir ve kaş ve kirpikler için mükemmel bir besleyicidir. Yumuşaklık ve parlaklık da verir. Polygonum Multiflorum Root Extract cilt yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Güneş ve diğer çevresel faktörlerin verdiği zararı giderir. Kan damarlarını besleyip kirpik ve kaş köklerini güçlendirir. 

Arginine, nitrik oksit sentezinde uyarıcıdır. Vücutta yaşlanmayı önleyen en önemli hormonların salgılanmasını artırır. Kan dolaşımını hızlandırır. Böylece kirpik ve kaş kökünü besleyerek yenilerinin çıkmasına ve varolanların güçlenmesine yardımcı olur.
 
Bir kutu Select Lash 6 aylık kullanıma yeterlidir. Açıldıktan sonra 12 ay boyunca etkinliğini sürdürür. Yani bir şekilde ara vermek zorunda kalırsanız 1 yıl içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Select Lash ile, kirpiklerde 3 hafta, kaşlarda 4 hafta içinde farkı görmeye başlarsınız.

Select Lash oftalmolojik olarak test edilmiştir ve tahrişe yol açmaz. Ancak içeriğindeki maddelere alerjiniz varsa lütfen kullanmayın.

Kullanım Şekli: Her sabah ve her akşam Select Lash'ı rimel sürer gibi kirpiklerinize ve isterseniz kaşlarınıza sürün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR