Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği 6lı / KARIŞIK (TWP04)

Marka : Tazelen
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Üç farklı lezzet bir arada.

Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği 8'li Paket / KARIŞIK

 

Paket İçeriği:

 Tazelen Çilekli Whey Protein İçeceği

 Tazelen Sade Whey Protein İçeceği
 Tazelen Çikolatalı Whey Protein İçeceği


Tazelen Whey Protein İçeceği, Tazelen ürünlerinin on line çözüm ortağı http://eczane.com.tr tarafından beğeninize sunulmaktadır.


Ürünlerimizin Raf Ömrü 20-22 gündür, bu yüzden ürünlerde stok yapılmamakta, haftalık üretimlere göre direk fabrikadan sizlere soğuk zincir bozulmadan gönderilmektedir. Haftada 2 defa üretim gerçekleştirilmektedir. Ürünler size en taze şekilde soğuk ambalajla gönderilecektir. Ürünler üretildiği gün yada ertesi gün kargoya verilmektedir. Ürün üretildikten sonra 1-3 gün içerisinde adresinize ulaşmış olmaktadır.


İçindekiler: Peynir Altı Suyu, çilek sosu (çilek suyu konsantresi, su, havuç suyu konsantresi, asitlik düzenleyici (E330), stabilizör (E445), koruyucu (E202)), tatlandırıcılar (E950, E951), Keçi Boynuzu(Harnup) Özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Karışımı (vitamin A, D3 ve E)

 

Not: Tazelen Whey Protein İçeceği'nin Raf Ömrü 20 gündür, bu yüzden ürünler stok yapılmamakta, haftalık üretimlere göre fabrikadan sizlere gönderilmektedir. Bu şekilde ürünler size en taze şekilde, raf ömrünü tüketmeden gönderilecektir.

Benzer Ürünler
Etiketler
tazelen, whey protein,