Tereson Solüsyon 50 ml
Tereson Solüsyon 50 ml

Tereson Solüsyon 50 ml (440012)

Marka : Tereson
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)
Barkod : 8699137440012
UrunDetay1500

El-Ayak-Koltuk Altı Terlemelerine Karşı Antiperspiran Losyon.

Tereson Terleme Önleyici Losyon 50 ml


Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır. Diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur.

Tereson'un kullanımı çok kolay ve pratiktir; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kesecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kestiği gözlenmiştir.

Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır.

Tereson'un ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık, kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler, çok kısa bir süre devam etmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçmektedir. Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

İçerik: Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su.

Etiketler
tereson,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR