Perspirex Termele Önleyici Roll On 20ml
Perspirex Termele Önleyici Roll On 20ml

Perspirex Terleme Önleyici Roll On 20ml (011409)

Marka : Perspirex
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,90(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Koltuk altı ter önleyici roll on

Perspirex Original Antiperspirant Ter Önleyici Roll On 20 ml

Tam anlamıyla işe yarayan ter önleyici...

Eğer antiperspirantınız sizi kuru tutmuyorsa Perspirex'i deneyin. Eşsiz, patentli formülasyonunun ter ve kokuya karşı gerçek, uzun süreli koruma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Öyle etkilidir ki tek bir uygulama 3 ile 5 gün boyunca iş görecektir.

Terlemeyi azaltan bilim hakkında;

Ter bezlerindeki hiperaktivitenin sebep olduğu aşırı terleme herkeste görülebilir. Eğer bu sorunu yaşanıyorsa muhtemelen çeşitli çözümler denenmiştir ve yeterli koruma sağlamadıkları görülmüştür.

Perspirex farklıdır. Parfüm içermeyen ve lekelemeyen formülü sayesinde ter ve kokuya karşı Perspirex'in etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Üstelik tek bir uygulama üç ile beş gün arasında etkilidir. Perspirex sayesinde ter ve koku kontrol altına alındıktan sonra istenilen deodorant veya parfüm kullanılabilir.

   1. Perspirex, ter bezlerinin yoğun ve aktif olduğu bölgelerde, içeriğindeki alkol bazlı alüminyum klorür ve laktat çözeltisi sayesinde etkilidir.

   2. Perspirex, ter bezi içindeki suyla reaksiyona girer ve bez içinde bir keratin tıkacı oluşturur.

   3. Bu tıkaç ter bezlerini geçici olarak kapatarak, çalışmasını engeller. Kısa sürede etkisiz hale gelen su bazlı antiperspirantlardan farklı olarak Perspirex formülü sayesinde etkisini devam ettirir.

   4. Tıkaç, ölü cilt hücrelerinin dökülmesiyle vücuttan doğal yollarla atılır.

Koltukaltı koruması için Perspirex Roll-on: Perspirex Roll-on, diğer alüminyum klorür bazlı antiperspirantlardan farklı olarak ilişkilendirilen iritasyonu en aza indiren saflaştırılmış bir formül kullanmakta olup, ürünü en hassas koltuk altı bölgeleri için bile uygun hale getirmektedir.

El ve ayaklar için Perspirex Lotion: Perspirex Lotion, el ve ayak bölgelerinde oluşabilecek ter ve kokuya karşı etkili bir koruma sağlamaya yardımcı olur.

Perspirex nasıl uygulanmalıdır?

Etkili bir sonuç için Perspirex'in doğru şekilde uygulanması önemlidir.

- Tamamen kuru, çatlakları olmayan cilde uygulanmalıdır. Açık yara olmayan ve ıslak olmayan kuru cilde uygulayın. Uygulama yapmadan önce cildinizin ıslak olmaması, cildinizde açık yara ya da irritasyon bulunmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

- Gece uygulayın. Ter bezleri gece daha az aktif olduğundan, ürünü geceleri yatmadan önce uygulayın. Uygulamadan sonra kurumasını bekleyin.

- Sabah yıkayın. Uygulamanın ertesi sabahı cildinizi su ve sabun ile yıkayıp durulayın. Duş ya da banyo sonrası etkisi devam eder, tekrar uygulama gerektirmez. İstenirse deodorant ya da parfüm kullanılabilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
perspirex,