Benzer Ürünler
Chicco İkili Kaşık Seti 12m+
Chicco İkili Kaşık Seti 12m+

Chicco İkili Kaşık Seti 12m+ (BG10)

Marka : Chicco
Fiyat : ₺7,00(KDV Dahil)
UrunDetay1500

Bebekler için ergonomik alıştırma kaşığı

Chicco İkili Kaşık Seti 12m+


Bebeklerin doğumundan itibaren beslenmeleri anne sütüne dayanır. Bebek 6 aylık olana kadar tek bildiği refleks dil atma yetisidir. Buda bebeğin ağzına giren herşeyi iterek çıkarması demektir. 6. aydan itibaren yavaş yavaş bebekler ek besinler ile tanışmaya başlarlar.

Chicco cucchiai bambino ikili kaşık seti 12. aydan itibaren kullanıma uygundur. İçerisinde biri saplı biri sapsız olmak üzere 2 adet kaşık bulunmaktadır. Bu kaşıklar bebeğin rahat ve kolay yemek yemesi için ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca gelişmekte olan bebek ağız yapısı ve çene yapısına da uyum gösterir. Bebeklerin kolayca yemek yemesini sağlar. Böylelikle bebekler yemek yeme ile tanışırlar.

Dikkat çekici renk tasarımı bebeğin ilgisini çekerek yemek yemeyi eğlenceli bir oyun haline dönüştürür.

Saplı kaşık bebeklerin kolayca tutup yemek yiyebilmesi için oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Sapsız kaşık ise henüz kendi besinini yiyemeyen bebeklerin anneleri tarafından bebeklerini beslemede uzman bir yardımcıdır. Her ikisi de BPA içermez. Böylelikle bebek sağlığı riske atılmamış olur.

Temizlemesi de kullanımı kadar kolaydır. Bulaşık makinesinde yıkanabileceği gibi sabunlu su ile yıkanıp iyice durulandıktan sonra da kullanılabilir.

Chicco 2'li Kaşık Seti, saplı ve sapsız olmak üzere 2 kaşık içerir. Bebeğinizin kolayca yemek yemesine yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR